Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
+ | [[Image:Mando.jpg|thumb|right|250px|''Mando'' ]] |
||
'''Mando''' — grecka wokalistka. |
'''Mando''' — grecka wokalistka. |
||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
==Udział w Worldvision Song Contest== |
==Udział w Worldvision Song Contest== |
||
Linia 24: | Linia 50: | ||
{{Uczestnicy 3. IFP}} |
{{Uczestnicy 3. IFP}} |
||
{{Reprezentanci Grecji w WSC}} |
{{Reprezentanci Grecji w WSC}} |
||
− | {{stub}} |
||
[[Kategoria:Worldvision Song Contest]] |
[[Kategoria:Worldvision Song Contest]] |
||
[[Kategoria:Internetowy Festiwal Piosenki]] |
[[Kategoria:Internetowy Festiwal Piosenki]] |
Wersja z 12:26, 14 lip 2013
Mando — grecka wokalistka.
Udział w Worldvision Song Contest
Poprzednik Andriana Babali |
Reprezentant Grecji na 17. Worldvision Song Contest |
Następca Brak udziału |
Udział w Internetowym Festiwalu Piosenki
Edycja | Tytuł Piosenki | Uczestnik | Miejsce |
---|---|---|---|
3. IFP | Ask/Foz (wspólnie z Sertab Erener) | Sobix | 2 miejsce |
Maya Buskila (Izrael) Sophie Ellis-Bextor (Wielka Brytania) Mando (Grecja)
Alan Hržica (Chorwacja) • Aziz Abdo (Liban) • Bartók Krisztián (Węgry) • C-Real (Cypr) • Destra Garcia (Trynidad i Tobago) • George Nozuka (Kanada) • Isgaard (Niemcy) • Koldun (Białoruś) • Lucie Bílá (Czechy) • Michelle Williams (USA) • Oleksandr Ponomaryov (Ukraina) • Patrick Fiori (Monako) • Ricki-Lee (Australia) • Sandra Dahlberg (Szwecja) • Shy'm (Francja) • Sibel (Macedonia) • Sophia (Rumunia) • Sukkerchok (Dania) • Valentina Giovagnini (Włochy) • Yohanna (Islandia)
Zdyskwalifikowani1: brak
Aleksander With (Norwegia) • Aleksandra Radović (Serbia) • Brick & Lace (Jamajka) • Dan Winter (Luksemburg) • For you (Kazachstan) • Humane (Finlandia) • Hunter (Polska) • Ines (Estonia) • Inga & Anush (Armenia) • Lobo & Peter Kotul’a (Słowacja) • Sonu Nigam & Mahalaxmi Iyer (Indie) • Zhasmin (Rosja)
Zdyskwalifikowani1: Natalia Oreiro (Urugwaj)
1 dyskwalifikacje za nie oddanie ważnych głosów w półfinale
Magazin (Chorwacja) • Sertab Erener & Mando (Turcja) • Sarek (Szwecja)
Akeboshi (Japonia) • Alcazar (Szwecja) • Blue Cafe (Polska) • Buttercup (Islandia) • Céline Dion (Kanada) • Ewelina Flinta (Polska) • Gareth Gates (Wielka Brytania) • Golec uOrkiestra (Polska) • Iryna Bilyk (Ukraina) • Jeanette Biedermann (Niemcy) • Kent (Szwecja) • Laura Pausini (Włochy) • Magda Rejtczak (Polska) • Marek Torzewski (Polska) • Michelle & Matthias Reim (Niemcy) • Mumiy Troll (Rosja) • Mylene Farmer (Francja) • Nicol (Łotwa) • Remy Zero (USA) • Robbie Williams (Wielka Brytania) • Sixteen (Polska) • Valentina Giovagnini (Włochy) • Valeria (Rosja) • Verka Serduchka (Ukraina) •
3. WSC: Helena Paparizou • 4. WSC: Antique • 5. WSC: Anna Vissi • 6. WSC: Sakis Rouvas • 7. WSC: Nikos Mihas • 9. WSC: Helena Paparizou • 10. WSC: Xryspa & Themis Adamantidis • 11. WSC: Michalis Hatzigiannis • 13. WSC: Thanos Petrelis • 14. WSC: Elli Kokkinou • 16. WSC: Andriana Babali • 17. WSC: Mando • 19. WSC: Chaostar • 20. WSC: Eleni Peta • 21. WSC: Onirama • 22. WSC: Ivi Adamou • 23. WSC: George Sampanis • 24. WSC: Helena Paparizou • 25. WSC: Diana Diez feat. Kostas Martakis • 26. WSC: Katerina Bourneli • 29. WSC: Eleftheria Eleftheriou • 30. WSC: Eleni Foureira • 32. WSC: Nino • 33. WSC: Despina Vandi • 34. WSC: Giorgos Sampanis • 36. WSC: Helena Paparizou • 38. WSC: Konstantinos Argiros • 39. WSC: Demy Feat. Mike • 40. WSC: OtherView • 49. WSC: Ifigenia