Varvara - rosyjska piosenkarka urodzona 30 lipca 1973 roku.
Udział w Worldvision Song Contest[]
Poprzednik t.A.T.u. |
Reprezentant Rosji na 4. Worldvision Song Contest |
Następca Dima Bilan |
Udział w Internetowym Festiwalu Piosenki[]
Edycja | Tytuł Piosenki | Uczestnik | Miejsce |
---|---|---|---|
6. IFP | Griozy Liubwi | kowalsson | 1 miejsce |
7. IFP | Letala de pela | alle | 11 miejsce |
Poprzednik Mumiy Troll |
Zwycięzca Internetowego Festiwalu Piosenki Jesień/Zima 2004 |
Następca Maarja |
Udział w Muzycznej Gwiazdce[]
Edycja | Tytuł Piosenki | Uczestnik | Miejsce |
---|---|---|---|
MG 2009 | Muzika Rogdestva | Frozone | Dyskwalifikacja |
1. IFP: Carola • 2. IFP: Nikki Webster • 3. IFP: Magazin • 4. IFP: Samira Said & Cheb Mami • 5. IFP: Mumiy Troll • 6. IFP: Varvara • 7. IFP: Maarja • 8. IFP: Shiri Maimon • 9. IFP: Tina Karol • 10. IFP: Grégory Lemarchal • 11. IFP: Sophie Ellis-Bextor • 12. IFP: Adrianna Biedrzyńska • 13. IFP: Emmy Rossum • 14. IFP: Sarah Brightman • 15. IFP: Emilia Rydberg • 16. IFP: Sarah Dawn Finer • 17. IFP: Adele • 18. IFP: Bruno Mars • 19. IFP: The Good Natured • 20. IFP: Marina and the Diamonds • 21. IFP: Emma • 22. IFP: Petra Marklund • 23. IFP: Clare Maguire • 24. IFP: Pastora Soler • 25. IFP: Indila • 26. IFP: Years & Years • 27. IFP: Marco Mengoni • 28. IFP: Missy Higgins
Belle Perez (Belgia) Varvara (Rosja) Zanzibar (Węgry)
A*Teens (Szwecja) • Antique (Grecja) • Antony Costa (Wielka Brytania) • Arash & Helena (Iran) • Avril Lavigne (Kanada) • Brian McFadden (Irlandia) • Buttons (Wenezuela) • Creambase (Holandia) • Emiko Shiratori (Japonia) • Hande Yener (Turcja) • INXS (Australia) • Írafár (Islandia) • Katie Melua (Gruzja) • Lene Marlin (Norwegia) • Leslie (Monako) • Manu Chao (Hiszpania) • Pink (USA) • Sexxy (Rumunia) • Vanilla Ninja (Estonia) • Vivian Chow & Karen Tong & Linda Wong (Hongkong) • Wyclef Jean & Claudette Ortiz (Haiti)
Zdyskwalifikowani1: Renia Pączkowska & Verka Serduchka (Polska) • System Of A Down (Armenia) • Valentine (Niemcy)
1 dyskwalifikacje za nie oddanie ważnych głosów w finale
Varvara (Rosja) • Sarek (Szwecja) • Dino Merlin & Ivana Banfić (Serbia)
Analog (Polska) • Dana International (Izrael) • Dimitris Korgialas & Katerina Moutsatsou (Grecja) • Dino Merlin (Bośnia i Hercegowina) • Edvin Marton (Węgry) • Elli (Niemcy) • Groovehouse (Węgry) • Isgaard (Niemcy) • Jennifer Love Hewitt (USA) • Kelly Clarkson (USA) • Krezip (Holandia) • Lara Fabian (Belgia) • Michalis Hatzigiannis (Cypr) • Michał Kwiatkowski (Polska) • Paola & Chiara (Włochy) • Rosenstolz (Niemcy) • Ruslana (Ukraina) • Sandra Dahlberg (Szwecja) • Ska P (Hiszpania) • The 411 (Wielka Brytania) • Żeljko Joksimović (Serbia)
Alicja Janosz (Polska) • Almina (Niemcy) • Amanda Lear (Francja) • Björk (Islandia) • Cali (Francja) • Carola (Szwecja) • Darlene Love (USA) • Dido (Wielka Brytania) • Frida & Jon Lord (Norwegia) • Írafár (Islandia) • Laura Pausini (Włochy) • Lena Ph (Szwecja) • Letters To Cleo (USA) • Natacha Atlas (Belgia) • t.A.T.u. (Rosja) • Teona Dolnikova (Rosja) • The Corrs (Irlandia) • Tigra (Polska) • Virgin (Polska) • Zbigniew Preisner (Polska) • Zemfira (Rosja) • Żeljko Joksimović (Serbia)
Zdyskwalifikowani1: Jeanette Biedermann (Niemcy) • Romantic (Węgry)
1 dyskwalifikacje za nie oddanie ważnych głosów w półfinale bądź finale
Maarja (Estonia) • Dino Merlin & Żeljko Joksimović (Bośnia i Hercegowina) • Katarzyna Rzadkosz (Polska)
Andrea (Chorwacja) • Antique (Grecja) • Darin (Szwecja) • Fettes Brot (Niemcy) • Florent Pagny (Francja) • Gosia Andrzejewicz (Polska) • Helena Vondrackova (Czechy) • Jessica Folcker (Szwecja) • Julie Zenatti (Francja) • Kećup & Monika Absolonová (Czechy) • Monika Brodka (Polska) • Mylene Farmer (Kanada) • Nanne Grönvall (Szwecja) • Nelina (Bułgaria) • Romeo Clive (Estonia) • Sandrine Francois (Francja) • Shirley Clamp (Szwecja) • Thalia (Meksyk) • Tisuby & Georgina (Wenezuela) • Toše Proeski (Macedonia) • Varvara (Rosja) • VIA GRA & Valerij Meladze (Rosja)
Agnetha Faltskog (Szwecja) • Alcazar (Szwecja) • Anastacia (USA) • Ania Dąbrowska (Polska) • Anna Vissi (Cypr) • Bebe (Hiszpania) • Bjelo Dugme (Bośnia i Hercegowina) • Bob Marley & The Wailers (Jamajka) • Cardinals (Estonia) • Fabrika (Rosja) • Fler (Niemcy) • Joana Zimmer (Niemcy) • Karmen Stavec (Słowenia) • Krzysztof Krawczyk (Polska) • Lena Philipsson (Szwecja) • Luis Ejlli (Albania) • Marek Andrzejewski (Polska) • Mc Pele (Brazylia) • Mia Aegerter (Niemcy) • Mumiy Troll (Rosja) • Patrycja Markowska (Polska) • Patryk Smolarek (Polska) • Rita Guerra (Portugalia) • Röyksopp (Norwegia) • Ruslana (Ukraina) • Sakis Rouvas (Grecja) • Sharona & Daniela Pik (Izrael) • Shpat Kasapi (Macedonia) • Sumptuastic (Polska) • Tori Amos (USA) • Trans-Siberian Orchestra (USA) • Vanilla Ninja (Estonia) • VIA GRA (Rosja) • Whirpool Production (Niemcy) • William So (Chiny)
Zdyskwalifikowani1: Ksenija (Łotwa) • Lotta Engberg (Szwecja) • Marysia Sadowska (Polska) • Natalie Imbruglia (Australia) • Noir désir (Francja)
1 dyskwalifikacje za nie oddanie ważnych głosów w półfinale bądź finale
Isis Gee (Polska) • Kayah (Polska) • Alcazar (Szwecja)
Gabriella Cilmi (Australia) • Sanna Nielsen & Shirley Clamp & Sonja Alden (Szwecja)
Carrie Underwood (USA) • Cascada (Niemcy) • Céline Dion (Kanada) • Chenoa & Geno (Hiszpania) • George Michael (Wielka Brytania) • Geraldine Mcqueen (Wielka Brytania) • Isis Gee (Polska) • Lady GaGa & Space Cowboy (USA) • Majka Jeżowska (Polska) • Marysia Sadowska (Polska) • Michelle (Niemcy) • Owl City (USA) • Peach Hips (Japonia) • Queensberry (Niemcy) • Sakis Rouvas (Grecja) • Sanna Nielsen & Shirley Clamp & Sonja Alden (Szwecja) • Sara Bareilles & Ingrid Michaelson (USA) • Tamee Harrison (Austria) • Taylor Swift (USA) • The Katinas (Samoa Amerykańskie) • Thomas Anders (Niemcy) • Victoria Nilsson (Szwecja) • Ville Tuomi (Finlandia) • YouKnowWho (Dania)
Zdyskwalifikowani1: Anita Lipnicka (Polska) • Colonia (Chorwacja) • Feel (Polska) • Varvara (Rosja)
1 dyskwalifikacje za nie oddanie ważnych głosów w półfinale bądź finale
1. WSC: Valeria • 3. WSC: t.A.T.u. • 4. WSC: Varvara • 5. WSC: Dima Bilan • 6. WSC: Julia Savicheva • 7. WSC: Dima Bilan • 8. WSC: Assorti • 9. WSC: Viktoriya Dayneko • 11. WSC: Valerij Meladze & VIA GRA • 12. WSC: Svetlana Svetikova • 13. WSC: Serebro • 14. WSC: Tuana • 15. WSC: Polina Gagarina • 16. WSC: Alsou • 17. WSC: Zhasmin • 18. WSC: Serebro • 19. WSC: Tori • 20. WSC: Slot • 21. WSC: Katya Buzhunski • 23. WSC: Elena Esenina • 24. WSC: Serebro • 26. WSC: In-Yan • 27. WSC: Fabrika • 28. WSC: Lena Katina • 29. WSC: Shyma • 30. WSC: Tesla Boy • 31. WSC: Stas Pieha • 34. WSC: Zlata Ognevich • 36. WSC: Serebro • 39. WSC: Lena Katina • 42. WSC: Vyacheslav Dobrynin • 44. WSC: Sergey Lazarev • 47. WSC: Sergey Lazarev