WIM Wiki
Advertisement

Lista zgłoszeń do 21. Worldvision Song Contest w kolejności przyjęcia zgłoszenia:

L.P. Uczestnik Kraj Wykonawca Tytuł piosenki
1. Jakobs O Liban Liban Guy Manoukian & Layla & Dash Boogie Shooting star
2. Backteria O Rumunia Rumunia Michai Traistariu Puerto Rico
3. MaRo S Izrael Izrael Esti & Hen Neshima
4. Neshko S Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone Justin Nozuka After tonight
5. Scott S Dania Dania Carpark North Shall we be grateful
6. Rosyjski Czajnik S San Marino San Marino Il Genio Pop Porno
7. Sierak S Słowenia Słowenia Iris Kriva
8. Narcisstic S Wielka Brytania Wielka Brytania Marina and The Diamonds Oh No!
9. Mystery P Szwecja Szwecja Anna Bergendahl The Army
10. Barthi S Australia Australia Rogue Traders Would You Raise Your Hands?
11. Zakrześ S Włochy Włochy Ania Aria E Luce
12. Coul S Azerbejdżan Azerbejdżan Safura It's my war
13. Tygryssa P … Chorwacja Colonia Ja nisam tvoja mala
14. Cooltowiec S Holandia Holandia Caro Emerald A night like this
15. Larian S Polska Polska Angelika Kiepura Tak blisko, a tak daleko
16. Gordon S Szwajcaria Szwajcaria Annakin Monsters
17. Meller S Serbia Serbia Milan Stanković Solo
18. Sharkan P Ukraina Ukraina Anastasija Prihodko Liubila
19. Blanche S Monako Monako Damien Sargue & Joy Esther On prie
20. Krzysiekk P Republika Południowej Afryki Republika Południowej Afryki Nádine This time I know (it's for real)
21. Matti S Islandia Islandia Merzedes Club Meira frelsi
22. Ka(L)i S Bułgaria Bułgaria Traqna Vzemi Me
23. Sakuak Nelgonsom S Niemcy Niemcy Schiller & Tarja Turunen Tired Of Being Alone
24. Ad_nar S Litwa Litwa N.E.O. Rudenine Gatve
25. Kamilb S Belgia Belgia Hooverphonic Mad about you
26. Frozone S Finlandia Finlandia Jenni Vartiainen Nettiin
27. Suomka S Kanada Kanada Three Days Grace Without You
28. Schczur P Sri Lanka Sri Lanka M.I.A. Bucky Done Gun
29. Pawek707 P Japonia Japonia Hitomi Shimatani Shinku
30. Steve S Luksemburg Luksemburg Juliette Schoppmann Only Uh Uh
31. BzyK S Rosja Rosja Katya Buzhunski Biela pantera
32. Tymuch S Macedonia Macedonia Martin Vučić Biber i čokolada
33. Papillon P Estonia Estonia Urban Symphony Skorpion
34. Kai S Argentyna Argentyna Pablo Cordero Milonga (Cuando Te Vas)
35. Mario20 S Turcja Turcja Atiye Deniz Muamma
36. Kyuhyun D Korea Południowa Korea Południowa Super Junior It's you
37. DoMinika S Norwegia Norwegia Håvard Lothe & Christine Guldbrandsen Where they fly
38. Peterek S Grecja Grecja Onirama Paradwosu
39. SuperStar P Francja Francja Chimène Badi Tellement beau
40. Tymon S Trynidad i Tobago Trynidad i Tobago Sharlene Boodram Ask it
41. Hotek P Bośnia i Hercegowina Bośnia i Hercegowina Hari Mata Hari & Nina Badric Ne mogu ti reci sto je tuga
42. Biskup D Malta Malta Wayne Micallef Open road
43. TosheQ D Nigeria Nigeria Ayo Only You
44. Adriann S Hiszpania Hiszpania José Gallisteo Logicamente no
45. Arcy D Austria Austria Visions of Atlantis Seven Seas
46. Włodek P Brazylia Brazylia Nx Zero Só rezo

Legenda:

Skrót Status
O Organizator
S Uczestnik stały
P Uczestnik powracający
D Debiutant
Advertisement